Edco

Ploegverantwoordelijke SCHOONVAERE KEVIN

#
7
Naam
SCHOONVAERE KEVIN
Nationaliteit
belBelgiƫ
Geboortedatum
13/12/1982
Telefoonnummer
+32 486 18 19 46
E-mail adres
Schoonvaere.Kevin@gmail.com
Huidige team
Edco
Competities
Liga De Barloke, Beker
Seizoenen
2021-2022, 2025-2026, 2024-2025, 2023-2024, 2022-2023
Verjaardag
maandag 13 december 1982
Leeftijd
39
Competities
Beker, Liga De Barloke, Liga De Barloke (ronde 1), Liga De Barloke (ronde 2), Liga De Barloke (ronde 3)
Seizoenen
2022-2023, 2023-2024, 2024-2025, 2025-2026

SPELERSLIJST

#SpelerGeboortedatumGeleend vanBlauwe kaartGele kaartRode kaart
1BILCKE CHRIS07/07/1987-000
2BRAEM YOERI28/04/1989FRITUUR ELS000
3CLAEYS KRISTOF05/07/1977-000
4DEBAETS DIEGO22/04/1984-000
5DECOMBEL KOBE05/06/2006-000
6DECOMBEL LUC19/08/1977DE ZWERVERS000
7DECOMBEL WIM13/04/1980-000
8DEMAEGHT WOUTER10/01/1986-000
9DEVYNCK BART24/09/1982-000
10FLOREAL JURGEN03/03/1981-000
11MAENE JOACHIM19/11/1981-000
12SCHOONVAERE JASON19/10/1991-000
13SCHOONVAERE JOSHUA19/10/1991-000
14SCHOONVAERE KEVIN13/12/1982-000
15SCHOONVAERE YORDI04/11/1987-000
16SEYS MICHAEL14/02/1997-000
17TIMMERMAN BERT20/11/1999-000
18VIENNE SHANE27/12/1988FRITUUR ELS000

Rangschikking

PosClubBKGKRKFFvwFFnvw#WGDVL+-+/-PtnPts
1Play Time Brugge000002200001912766
2Le Touquet10100220000128466
3The 80’s00000320011148666
4Tuinen VDC000003111111819-144
5Verhelst2100021001158-333
6Edco000003100221416-233
7Hapaco000003100221518-333
8La Gare000002011111013-311
9De Zeekameel1000020002238-500
Competities
Beker, Liga De Barloke, Liga De Barloke (ronde 1), Liga De Barloke (ronde 2), Liga De Barloke (ronde 3)
Seizoenen
2022-2023, 2023-2024, 2024-2025, 2025-2026