De Zwerver

Speelt in :      REEKS 1

Hoofdkleur spelerstrui: zwart

Nevenkleur spelerstrui:  goud

Hoofdkleur spelersbroek:  zwart

Nevenkleur spelersbroek:

 

WEDSTRIJDEN

DatumThuisTijd / ScoreUitCompetitieLocatieArtikel Scheidsrechter Notities op het wedstrijdblad Detail gebeurtenis / Nabeschouwing Verslag volgt? JA/NEEN Wedstrijd stopgezet? JA/NEEN Kampioenschap / Bekerwedstrijd / Eindronde / Vriendschappelijk
Liga De Barloke (ronde 1) D’hondt Fernand - - - - -
Liga De Barloke (ronde 1) Vanlerberghe Rudi - LE TOUQUET: rode kaart JA - -
Liga De Barloke (ronde 1) - - - - - -
Liga De Barloke (ronde 1) D’hondt Fernand - - - - -
Beker Vanlerberghe Rudi - - - - -
Beker Despodt Steve - - - - -
Liga De Barloke (ronde 1) Vanlerberghe Rudi - - - - -
Liga De Barloke (ronde 1) Detailleur Freddy - - - - -
Liga De Barloke (ronde 1) Simoens Willy - - - - -
Liga De Barloke (ronde 1) Despodt Hans - - - - -
Beker Simoens Michael - - - - -
Beker Despodt Hans - - - - -
Liga De Barloke (ronde 1) Despodt Steve - - - - -
Liga De Barloke (ronde 1) Simoens Willy - - - - -
Beker Despodt Hans - - - - -
Beker Simoens Michael - - - - -
Liga De Barloke (ronde 2) Vynck Geert - - - - -
Liga De Barloke (ronde 2) Despodt Hans - LE TOUQUET: wedstrijdblad nok - - -
Liga De Barloke (ronde 2) Haerynck Patrick - - - - -
Liga De Barloke (ronde 2) Simoens Willy - - - - -
Beker Vynck Geert - - - - -
Beker Simoens Willy DE ZEEKAMEEL: wedstrijdblad nok + niet aangesloten speler - - - -
Liga De Barloke (ronde 2) Haerynck Patrick - DE BARLOKE: VANDERPOELE JORDAN rode kaart JA - -
Liga De Barloke (ronde 2) Detailleur Freddy - - - - -
Beker Haerynck Patrick - - - - -
Beker Detailleur Freddy - - - - -
Liga De Barloke (ronde 2) Vynck Geert - - - - -
Beker Detailleur Freddy - - - - -
Liga De Barloke (ronde 2) D’hondt Fernand - - - - -
Liga De Barloke (ronde 2) Despodt Steve - - - - -

BEKERWEDSTRIJDEN

DatumThuisTijd / ScoreUitCompetitieSeizoenLocatieArtikel Notities op het wedstrijdblad Detail gebeurtenis / Nabeschouwing Verslag volgt? JA/NEEN Wedstrijd stopgezet? JA/NEEN Kampioenschap / Bekerwedstrijd / Eindronde / Vriendschappelijk
Beker2023-2024 - - - - -
Beker2023-2024 - - - - -
Beker2023-2024 - - - - -
Beker2023-2024 - - - - -
Beker2023-2024 - - - - -
Beker2023-2024 - - - - -
Beker2023-2024 - - - - -
Beker2023-2024 DE ZEEKAMEEL: wedstrijdblad nok + niet aangesloten speler - - - -
Beker2023-2024 - - - - -
Beker2023-2024 - - - - -
Beker2023-2024 - - - - -

Ploegverantwoordelijke SANDERS STEFAAN

#
-
Naam
SANDERS STEFAAN
Nationaliteit
belBelgië
Positie
Afgevaardigde
Geboren op
06/11/1967
Telefoonnummer
0475 46 10 31
E-mail adres
Stefaan.Sanders@skynet.be
Huidige team
De Zwerver
Competities
Beker, Finalerondes Beker, Liga De Barloke
Seizoenen
2021-2022, 2022-2023, 2023-2024, 2024-2025, 2025-2026
Verjaardag
maandag 6 november 1967
Leeftijd
56
Competities
Beker, Finalerondes Beker, Liga De Barloke, Liga De Barloke (ronde 1), Liga De Barloke (ronde 2), Liga De Barloke (ronde 3)
Seizoenen
2021-2022, 2022-2023, 2023-2024, 2024-2025, 2025-2026
Thuis
Barloke

SPELERSLIJST DE ZWERVER

#SpelerGeboren opPloeg 1BKGKRKDeelnamesKapDoel manAfgVerzSchorsBSBD
1BELLIGH DRIES03/09/2000-00010000000
2BELLIGH MAARTEN23/07/2002-00000000000
3BEUCKELS MILAN-23/11/200400030000020
4DE VOS RUBEN10/07/2004-00010000000
5DECOMBEL LUC19/08/1977DE ZWERVER000209000000
6DEHAEMERS CHRISTOPHE10/09/1979DE ZWERVER00020020000
7DEKEYZER WARE09/12/2004-00010000000
8DESPODT HANS20/04/1975-00070600001
9DOOM RUNE18/01/2004-00010000000
10HAGHEBAERT TIJL03/08/1986DE ZWERVER000105000000
11JANSSENS MAXIM20/07/2004-00010000000
12MULAHMETOVIC HALIL25/05/1994-00010000000
13NOTREDAME KURT29/09/1984-2101901900007
14PEUTEMAN NICO19/04/1981-2101711000010
15ROMMELAERE TIMOTHY12/06/1981-100220000000
16SANDERS STEFAAN06/11/1967-0001300130000
17SLEMBROEK JEROEN11/04/1983-00090000000
18THEYS TANGUY06/12/1980-000100000000
19VANBELLE WESLEY12/06/1991DE ZWERVER100100000000
20VANDE VEIRE KRISTOF14/12/1989DE ZWERVER110272100050
21VANDE VEIRE THOMAS12/11/1995-200160000010
22VANDEKERCKHOVE VINCENT19/05/1985-00010100000
23VANHEE DAVE03/09/1976-00030000000
24VERHAEGHE DIEGO05/12/1995-00020000000
25WYNEN MAXIME07/09/2004-00030000000

RANGSCHIKKING COMPETITIE

PosClubBKGKRKFFvwFFnvwAdmBoeteWedWGV+-+/-Ptn
1Sparta Glowball Films500000.00161501141528945
2Marambo310001.50161312143816240
3Play Time Brugge830103.00159069587827
4De Zwerver330000.0016808112892324
5Le Touquet621003.00157177578-322
6De Barloke821003.001570898109-1121
7Jeugdhuis De Takel1110013.001652986119-3317
8Madridista200000.0015411081126-4513
9Caro Building1020003.0015311175114-3910
10Le Pavillon Chang Long120001.5015311159110-5110

Voorronde beker 2023-2024

PosClubSportiefBKGKRKNASFFvwFFnvwAdmBoeteTotBoeteWedWGV+-+/-Ptn
1Sparta Glowball Films461003000.0046.501110011312510630
2Marambo11000000.001.50111001110367430
3De Barloke11000000.001.501183097534427
4De Zwerver66000000.009.001190282384427
5Le Touquet00000001.501.501190292504227
6Frituur Els22000001.504.501190278393927
7Play Time Brugge11000003.004.501190281483327
8La Gare00000000.000.001180397593824
9Caro Building11000003.004.501180388721624
10Soccer 5731100000.004.501172272452723
11The 80’s192110000.0021.001170467501721
12Madridista300001101.5066.50116057972718
13Baranquilla – Piccolo31100000.004.501151563501316
14Agence Notredame223200100.0060.50115157165616
15Tuinen VDC00000000.000.00115156864416
16Jeugdhuis De Takel243310003.0031.50115066257515
17Ararat97100001.5015.00115067280-815
18Edco31100000.004.50114254240214
19DVV / DJP pilots42100000.006.00114165051-113
20Jeugdhuis De Korre214100101.5060.50114165660-413
21Hapaco161010001.5018.00114165768-1113
22Le Pavillon Chang Long22000000.003.00114076455912
23De Zeekameel172001004.5022.50114075261-912
24The Reds192100100.0056.00114074283-4112
25Oesje11000000.001.50113264650-411
26Bakkerij Yves & Els22000000.003.00113084180-399
27Albatros11000001.503.00112274986-378
28Ostend United20100000.003.001121850126-767
29Kvo D’licious – Timporary406211000.0045.001120962111-496
30Davini42100004.5010.501110103896-583
31Team Depoorter11000000.001.5011101038117-793
Competities
Beker, Finalerondes Beker, Liga De Barloke, Liga De Barloke (ronde 1), Liga De Barloke (ronde 2), Liga De Barloke (ronde 3)
Seizoenen
2021-2022, 2022-2023, 2023-2024, 2024-2025, 2025-2026
Thuis
Barloke