Beker

Voorrondes

DatumHomeTijd/resultatenUitLeaguePlaats
2019-10-31 22:00:1031 oktober 2019 22:00:1022:00Beker
Barloke
2019-10-31 21:00:4831 oktober 2019 21:00:4821:00Beker
Barloke
2019-10-31 20:00:0831 oktober 2019 20:00:0820:00Beker
Barloke
2019-10-31 19:00:2431 oktober 2019 19:00:2419:00Beker
Barloke
2019-10-30 22:00:1630 oktober 2019 22:00:1622:00Beker
Barloke
2019-10-30 21:00:2030 oktober 2019 21:00:2021:00Beker
Barloke
2019-10-30 20:00:1030 oktober 2019 20:00:1020:00Beker
Barloke
2019-10-30 19:00:4430 oktober 2019 19:00:4419:00Beker
Barloke

16de finales
HEEN HEEN HEEN
16/12 om 19u: Winnaar Sparta Charly / Soccer 57 tegen CARO BUILDING.
16/12 om 20u: Winnaar Cm Kazou / Nieuw Stenen Crelan Mariakerke tegen DECORATIE VERSTRAETE.
16/12 om 21u: Sluiswachter tegen Zeekameel.
16/12 om 22u: Nhv Helisoccers tegen winnaar Racing Rechtedeure / Crazy Faijitas.
17/12 om 20u: Casteleyn tegen winnaar Tuinen VDC / Decoratie Duff.
17/12 om 21u: Verbakor tegen AS Reuma.
17/12 om 22u: ICO Dockers / Madridista.
18/12 om 19u: Winnaar Jeugdhuis De Takel / KVO Delicious Junior tegen THE 80’S.
18/12 om 20u: Winnaar Bouwbedrijf Hapaco / Boekhoudkantoor Vandenabeele tegen KREDIETFABRIEK.
18/12 om 21u: Baranquilla tegen winnaar Le Touquet / The Greens
19/12 om 19u: Winnaar Team Depoorter / Albatros tegen DE ZWERVERS.
19/12 om 20u: Agence Notre Dame / Swimmingpool.
19/12 om 21: Advocaten Dhulster / De Barloke.
20/12 om 20u: Bakkerij Yves & Els / Oesje.
20/12 om 21u: Veramme / Bistrot Oostende.
20/12 om 22u: Ganzepoot /Edco.

TERUG TERUG TERUG
06/01/2020 om 19u: Edco /Ganzepoot.
06/01 om 20u: Veramme / Bistrot Oostende.
06/01 om 21u: Barloke / Advocaten D’hulster.
06/01 om 22u: Winnaaar Tuinen VDC / Decoratie Duff tegen Tuinen VDC.
07/01 om 20u: Zeekameel / Sluiswachter.
07/01 om 21u: AS Reuma / Verbakor.
07/01 om 22u: Winnaar KVO Delicious Junior / Jeugdhuis De Takel tegen THE 80’s.
08/01 om 19u: Oesje / Bakkerij Yves & Els.
08/01 om 20u: Winnaar Boekhoudkantoor Vandenabeele / Bouwbedrijf Hapaco tegen Kredietfabriek.
08/01 om 21u: Winnaar Le Touquet / The Greens tegen Baranquilla.
09/01 om 19u: Winnaar Albatros / Team Depoorter tegen De Zwervers.
09/01 om 20u: Swimmingpool / Agence Notre Dame.
09/01 om 21u: Nhv Helisoccers tegen winnaar Crazy Faijitas / Racing Rechtedeure
10/01 om 20u: Madrista / Ico Dockers.
10/01 om 21u: Winnaar Soccer 57 / Sparta Charly tegen Caro Building.