Oesje

WEDSTRIJDEN

DatumThuisTijd / ScoreUitCompetitieLocatie
OesjeJeugdhuis De TakelLiga De Barloke (ronde 1)
De PoutrelleOesjeLiga De Barloke (ronde 1)
OesjeBoekhoudkantoor VandenabeeleLiga De Barloke (ronde 1)
Team DepoorterOesjeLiga De Barloke (ronde 1)
OesjeProcuraLiga De Barloke (ronde 1)
OesjeRoyal AmigosLiga De Barloke (ronde 1)
DVV – cm KazouOesjeLiga De Barloke (ronde 1)
Huyghe – OrtmannOesjeLiga De Barloke (ronde 1)
OesjeAlbatrosLiga De Barloke (ronde 1)
OesjeKvo DeliciousBeker
Jeugdhuis De TakelOesjeLiga De Barloke (ronde 2)
OesjeDe PoutrelleLiga De Barloke (ronde 2)
Boekhoudkantoor VandenabeeleOesjeLiga De Barloke (ronde 2)
Racing RechtndeureOesjeLiga De Barloke (ronde 2)
ProcuraOesjeLiga De Barloke (ronde 2)
OesjeTeam DepoorterLiga De Barloke (ronde 2)
Royal AmigosOesjeLiga De Barloke (ronde 2)
OesjeDVV – cm KazouLiga De Barloke (ronde 2)
OesjeHuyghe – OrtmannLiga De Barloke (ronde 2)
AlbatrosOesjeLiga De Barloke (ronde 2)
OesjeJeugdhuis De TakelLiga De Barloke (ronde 3)
De PoutrelleOesjeLiga De Barloke (ronde 3)
OesjeBoekhoudkantoor VandenabeeleLiga De Barloke (ronde 3)
OesjeProcuraLiga De Barloke (ronde 3)
DVV – cm KazouOesjeLiga De Barloke (ronde 3)
Team DepoorterOesjeLiga De Barloke (ronde 3)
OesjeRoyal AmigosLiga De Barloke (ronde 3)
OesjeDe BarlokeBeker
OesjeRacing RechtndeureLiga De Barloke (ronde 3)
Huyghe – OrtmannOesjeLiga De Barloke (ronde 3)
OesjeAlbatrosLiga De Barloke (ronde 3)

Ploegverantwoordelijke DEGADT BART

#
-
Naam
DEGADT BART
Telefoonnummer
0478 57 16 34
E-mail adres
info@opeldegadt.be
Huidige team
Oesje
Competities
Liga De Barloke
Seizoenen
2021-2022
Verjaardag
maandag 2 augustus 1976
Leeftijd
45
Competities
Beker, Liga De Barloke, Liga De Barloke (ronde 1), Liga De Barloke (ronde 2), Liga De Barloke (ronde 3)
Seizoenen
2021-2022

SPELERSLIJST

#SpelerGeboortedatumDit seizoen geleend van
1AMELOOT BARTzaterdag 23 maart 1974-
2BERNAERT BENJAMINwoensdag 28 juli 1982BARANQUILLA
3BOONE DOMIENdonderdag 30 november 2000-
4COPPIN FRANKmaandag 23 april 1973DE ZEEKAMEEL
5DECOCK LUCASdonderdag 30 oktober 1997BARANQUILLA
6DEGADT BARTmaandag 2 augustus 1976-
7DEGADT MIELvrijdag 9 juni 2006-
8DEGADT WARDzondag 9 mei 2004-
9DEMARE KOENvrijdag 16 april 1971DE ZEEKAMEEL
10DEPRE JANNEdonderdag 9 mei 1996-
11DEREENE TIBOdonderdag 4 juli 1991-
12DEVRIENDT TOMwoensdag 21 mei 1975-
13DURON MAUROzondag 15 mei 2005-
14GHYSELBRECHT STIJNvrijdag 15 januari 1988-
15GOEMAERE BRECHTdonderdag 13 mei 2004-
16GOEMAERE JORISdinsdag 5 oktober 1976-
17GOEMAERE WILLEMzaterdag 11 januari 1975-
18GOETHALS DYLANdonderdag 25 juni 1992-
19LAGAERT TOMvrijdag 24 augustus 1990-
20POELMAN JONASvrijdag 3 juli 1992-
21SMAGGE STEFAANdonderdag 11 augustus 1983DE ZEEKAMEEL
22VANNESTE BARTdonderdag 12 februari 1976-
23VANNESTE MATTEOwoensdag 30 augustus 2006-
24VANOVERBEKE KENNETHdinsdag 26 maart 1996-
Competities
Beker, Liga De Barloke, Liga De Barloke (ronde 1), Liga De Barloke (ronde 2), Liga De Barloke (ronde 3)
Seizoenen
2021-2022