Kvo D’licious

Ploegverantwoordelijke LEPRETRE YOHANN

#
2
Naam
LEPRETRE YOHANN
Nationaliteit
belBelgië
Geboortedatum
11/09/1988
Telefoonnummer
0470 86 39 53
E-mail adres
lepretre_vanluyt@hotmail.com
Huidige team
Kvo D’licious
Competities
Liga De Barloke, Beker
Seizoenen
2021-2022, 2025-2026, 2024-2025, 2023-2024, 2022-2023
Verjaardag
zondag 11 september 1988
Leeftijd
34
Competities
Beker, Liga De Barloke, Liga De Barloke (ronde 1), Liga De Barloke (ronde 2), Liga De Barloke (ronde 3)
Seizoenen
2022-2023, 2023-2024, 2024-2025, 2025-2026

Wedstrijdafgevaardigde VAN LUYT MARIE

#
-
Naam
VAN LUYT MARIE
Nationaliteit
belBelgië
Geboortedatum
12/10/1989
Huidige team
Kvo D’licious
Competities
Liga De Barloke, Beker
Seizoenen
2021-2022, 2025-2026, 2024-2025, 2023-2024, 2022-2023
Verjaardag
donderdag 12 oktober 1989
Leeftijd
32
Competities
Beker, Liga De Barloke, Liga De Barloke (ronde 1), Liga De Barloke (ronde 2), Liga De Barloke (ronde 3)
Seizoenen
2022-2023, 2023-2024, 2024-2025, 2025-2026

Wedstrijdafgevaardigde VRYDAG MARC

#
-
Naam
VRYDAG MARC
Nationaliteit
belBelgië
Positie
Afgevaardigde
Geboortedatum
24/03/1958
Huidige team
Kvo D’licious
Competities
Liga De Barloke, Beker
Seizoenen
2025-2026, 2024-2025, 2023-2024, 2022-2023
Verjaardag
maandag 24 maart 1958
Leeftijd
64
Competities
Beker, Liga De Barloke, Liga De Barloke (ronde 1), Liga De Barloke (ronde 2), Liga De Barloke (ronde 3)
Seizoenen
2022-2023, 2023-2024, 2024-2025, 2025-2026

SPELERSLIJST

#SpelerGeboortedatumGeleend vanBlauwe kaartGele kaartRode kaart
1BELPAIRE AARON25/11/1996-000
2CARDON JONASI29/12/1992-000
3DERUYTTER BRIAN17/09/1995-000
4GOVAERE TYBO31/01/1996-000
5KEIRSEBILCK BRAM12/07/1983-000
6KETELS KRISTOF14/03/1982-000
7LEFEVERE NICK20/02/1982-000
8LEPRETRE YOHANN11/09/1988-000
9NEUVILLE YENTE03/07/2006-000
10REUNBROUCK BENNY17/07/1981-000
11RODENBACH TOMMY08/07/1983-000
12SWALUS CLAUDE21/12/1983-000
13VAN CRAENENBROECK EDWIGE28/08/1981-000
14VAN LUYT MARIE12/10/1989-000
15VANDENABEELE TIM12/12/1983-000
16VESKOV PENCHO15/02/1984-000
17VRYDAG MARC24/03/1958-000

Rangschikking

PosClubBKGKRKFFvwFFnvw#WGDVL+-+/-Ptn
1Bakkerij Yves & Els00000321100201827
2Agence Notredame0000022000014956
3Huyghe – Ortmann000003200112813156
4Frituur Els00000320011221666
5Baranquilla – Piccolo00000312200201645
6Soccer 5700000211100111014
7Nieuw Stene – Crelan Mariakerke200003100221620-43
8Kredietfabriek100003100222025-53
9Kvo D’licious000003000331216-40
10Royal Amigos000003000331333-200
Competities
Beker, Liga De Barloke, Liga De Barloke (ronde 1), Liga De Barloke (ronde 2), Liga De Barloke (ronde 3)
Seizoenen
2022-2023, 2023-2024, 2024-2025, 2025-2026